زمان مطالعه: 9 دقیقه

Loading

[views]

عاشقانه‌های زوج‌‌های هالیوود در پشت صحنه می‌تواند بسیار پر حاشیه و یا رمانتیک پیش برود. عشق نیروی اسرارآمیزی است که می‌تواند در زمان و جایی که ما انتظارش را نداریم برایمان اتفاق بیوفتد.

برای برخی از سلبریتی های خوش شانس، جادوی عشق متولد شده در صحنه فیلمبرداری طلسم خود را نشان داده است و عاشقانه‌هایی را برانگیخته است که توجه جهان را به خود جلب کرده است. در این مقاله به زندگی زوج های مشهوری می‌پردازیم که در حین کار با یکدیگر در صحنه فیلمبرداری، همسران خود را پیدا کردند. این داستان های عاشقانه ثابت می کنند که گاهی اوقات، نقش روی صحنه به شور در دنیای واقعی تبدیل می شود.

دنیای هالیوود همیشه محیط سختی برای حفظ رابطه بوده است. هر روز سیل اخباری در مورد زوج‌های مشهور هالیوود وجود دارد که در آستانه جدایی هستند. در دنیایی که شهرت و ثروت نوعی بازی با نام‌ها می‌باشد، حفظ روابط عاشقانه برای زوج های ستاره‌دار به طور فزاینده‌ای دشوار است. در واقع، برخی از موفق ترین روابط سلبریتی‌های هالیوود همگی از پشت صحنه شروع شدند.

از شما دعوت میکنیم تا همراه ما جذاب‌ترین زوج‌‌های روی صحنه را که در زندگی واقعی هم قرار عاشقانه داشته‌اند، دنبال کنید.

رز لزلی (Rose Leslie) و کیت هرینگتون (Kit Harington) در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)

عاشقانه‌های زوج‌‌های هالیوود در پشت صحنه
رز لزلی (Rose Leslie) و کیت هرینگتون (Kit Harington)

جان اسنو چیز زیادی نمی‌دانست، اما می‌دانست که ایگریت را دوست دارد. خوشبختانه، کیت هرینگتون در زندگی واقعی نیز همین احساس را نسبت به همسرش، رز لزلی، داشت. او در مورد ملاقات با لزلی در سر صحنه سریال Game of Thrones اظهار داشت: “من در این سریال با همسرم آشنا شدم، بنابراین خانواده و زندگی آینده من از اینجا به بعد برایم رقم خورده است و این اصلی‌ترین کاری بود که این پروژه کاری برای من انجام داد.”

رابطه عاشقانه رز لزلی و کیت هرینگتون در سریال بازی تاج و تخت ممکن بود در سریال دوام نیاورد، اما در پشت صحنه، این فقط یک شروع تازه و رمانتیک بود. این دو زوج جذاب برای اولین بار در سال 2012 در حالی که ایگریت و جان اسنو را بازی می‌کردند، در سریال محبوب HBO به هم علاقه‌مند شدند. اگرچه شایعه شده بود که آنها در آن سال با هم قرار می‌گذارند، اما اولین حضورشان در انظار عمومی به عنوان یک زوج تا جوایز اولیویه 2016 انجام نشد. دو سال بعد، آنها در اسکاتلند به یکدیگر وعده‌هایی دادند. این زوج در نهایت در 23 ژوئن 2018 ازدواج کردند. آنها اکنون والدین یک نوزاد پسر هستند که در سال 2021 به دنیا آمد.

کریستن استوارت (Kristen Stewart) و رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در فیلم گرگ و میش (Twilight)

کریستن استوارت و رابرت پتینسون
کریستن استوارت (Kristen Stewart) و رابرت پتینسون (Robert Pattinson)

هواداران Twilight می‌دانند که این فیلم چندگانه مجموعه‌ای بسیار پرشور می‌باشد. انتخاب تیم ادوارد یا تیم جیکوب چیزی نیست که بتوان آن را آسوده دانست این جهت‌گیری چالشی جدی در جنگ بین خون آشام‌ها و گرگینه‌ها محسوب می‌شود. البته، فیلم های تخیلی نوجوانان نه تنها به ما کارکتر گرگینه و خون آشام دادند بلکه یک زوج بسیار مشهور مانند کریستن استوارت و رابرت پتینسون را با عاشقانه‌های جدی در پشت صحنه به ما هدیه داد.

پس از انتشار اولین قسمت از این فیلم، رابرت پتینسون و کریستن استوارت ستاره‌هایی شدند که همدیگر را در پشت صحنه ملاقات کردند. استوارت با وجود اینکه هرگز رابطه آنها را تایید نکرده بود، پس از اینکه فاش شد که او با کارگردان روپرت سندرز رابطه دارد، مجبور شد همه چیز را با علنی کردن این رابطه‌ی جذاب به سمت و سوی بهتری جهت‌دهی کند.

نینا دوبرو (Nina Dobrev) و ایان سامرهالدر (Ian Somerhalder) در سریال خاطرات خون آشام (The Vampire Diaries)

نینا دوبرو و ایان سامرهالدر
نینا دوبرو (Nina Dobrev) و ایان سامرهالدر (Ian Somerhalder)

پس از از هم پاشیدگی یک رابطه عاشقانه، ادامه کار با یکدیگر به قدرت حرفه ای زیادی نیاز دارد. با این حال این دقیقا همان چیزی است که بین نینا دوبرو و ایان سامرهالدر که دو شخصیت اصلی سریال محبوب The Vampire Diaries بودند، اتفاق افتاد. بعد از چند فصل، این دو تصمیم گرفتند رابطه خود را چیزی فراتر از حرفه‌ی بازیگری کنند. با وجود جدایی آن‌ها پس از سه سال زندگی مشترک، دوبرو و سامرهالدر برای دو فصل دیگر به همکاری ادامه دادند.

رابطه نینا دوبرو و ایان سامرهالدر در The Vampire Diaries از زمانی که آنها خون آشام بودند، سهم بیشتر و پرحاشیه‌تری طی کرد. این زوج هالیوودی به مدت سه سال خارج از صحنه نمایش فیلم قرارهای عاشقانه داشتند. پس از جدایی آنها، سامرهالدر شروع به قرار ملاقات با نیکی رید دوست دوبرو کرد و در نهایت با او ازدواج نمود. اما در اظهارات دوبرو همه چیز خوب است. دوبرو اصرار دارد که اصلا فکر نمی کند این رابطه عاشقانه عجیب و غریب باشد.

تیلور سویفت (Taylor Swift) و تیلور لاتنر (Taylor Lautner) در فیلم کمدی عاشقانه روز ولنتاین (Valentine’s Day)

تیلور سویفت و تیلور لاتنر
تیلور سویفت (Taylor Swift) و تیلور لاتنر (Taylor Lautner)

این دو برای اولین بار در سال 2009 در فیلم کمدی عاشقانه روز ولنتاین با هم آشنا شدند، جایی که آنها در نقش معشوقه‌های دبیرستانی هنرنمایی کردند و طولی نکشید که عاشقانه‌ی جلوی دوربین آنها به یک عشق واقعی تبدیل شد. پس از فیلمبرداری، سوئیفت و لاتنر با حضورهای مختلف خود در لس آنجلس، شایعات دوستیابی درباره ی خود را برانگیختند و در نهایت در اهدای جوایز موسیقی ویدئویی MTV در سال 2009 کنار هم ظاهر شدند.

اگرچه آنها در زمان قرار ملاقات، گمانه ‌زنی‌های مربوط به رابطه را منحرف می‌کردند، اما سوئیفت و لاتنر در سال‌های پس از جدایی‌شان درباره یکدیگر صحبت کرده‌اند.آهنگ جدایی سوئیفت به نام “بازگشت به دسامبر” در آلبوم او در سال 2010، به طور گسترده تصور می شد که درباره رابطه او با لاتنر می باشد.

در تابستان 2009، سوئیفت و لاتنر در حال فیلمبرداری از روز ولنتاین در لس آنجلس عکس گرفتند، از جمله عکس هایی از آنها که لباس دو و میدانی مشابه پوشیده بودند و در صحنه فیلمبرداری یک بوسه پرشور را با هم به اشتراک گذاشتند.

بوس تیلور سویفت و تیلور لاتنر
عاشقانه تیلور سویفت و تیلور لاتنر

در اکتبر 2009، سوئیفت و لاتنر همچنان به شایعات عاشقانه خودشان دامن می‌زدند، زیرا آنها در چندین موقعیت با هم ظاهر شدند. پس از اینکه آنها در شیکاگو مشاهده شدند جایی که این بازیگر در دو کنسرت تیلور سوئیفت شرکت کرد، این زوج برای یک بازی هاکی در لس آنجلس دوباره گرد هم آمدند.

دی جنرس در حالی که عکس آنها را در بازی هاکی نشان می داد پرسید. “آیا این هم بخشی از فیلم است؟” قبل از اینکه دی جنرس بپرسد آیا لاتنر می‌تواند به خوبی ببوسد یا خیر، سوئیفت پاسخ داد: «من واقعاً هاکی را خیلی دوست دارم و معلوم است که او هم همین‌ طور است».

هنگامی که سوئیفت برای اولین بار اجرای زنده شنبه شب را برعهده داشت، در یک آهنگ مونولوگ به رابطه خود با لاتنر علنا اشاره کرد که تمام گمانه زنی ها در مورد زندگی عاشقانه خود را از بین برد.

16 نوامبر 2009 تیلور سوئیفت در مورد نزدیک شدن به تیلور لاتنر صحبت کرد

در اواخر دسامبر، منابع گفتند که سوئیفت و لاتنر از هم جدا شده اند. یک منبع نزدیک به سوئیفت در آن زمان گفت: “برای شروع هرگز کار بزرگی نبود. رسانه ها بیش از آنچه هست از آن استفاده کردند آنها در چند قرار بیرون رفتند و متوجه شدند که این کار به جایی نمی‌رسد.”

یک منبع نزدیک به لاتنر افزود: “آنها دوستان خوبی شدند و سپس چند بار بیرون رفتند، اما یکی از آن ها در لس‌آنجلس و دیگری در نشویل زندگی می‌کند و برنامه‌های شلوغ آنها باعث شد که این کار از آنچه که بود بیشتر نشود.” منابع همچنین خاطرنشان کردند که جدایی آنها مدت کوتاهی پس از جشن تولد 20 سالگی سوئیفت در نشویل اتفاق افتاد، جایی که لاتنر برای غافلگیری سویفت به آن جا پرواز کرد. با وجود جدایی در ماه دسامبر، این دو در مارس بعد در حال صرف ناهار دوستانه با هم در مزرعه بورلی هیلز دیده شدند.

تیلور سویفت و تیلور لاتنر
روابط عاشقانه تیلور سویفت و تیلور لاتنر

اما استون (Emma Stone) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز (The Amazing Spider-Man)

اما استون و اندرو گارفیلد
اما استون (Emma Stone) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)

این دو بازیگر اولین بار زمانی که به ترتیب در نقش پیتر پارکر و گوئن استیسی در فیلم The Amazing Spider-Man انتخاب شدند، یکدیگر را ملاقات کردند. آنها مانند شخصیت‌های داخل فیلم، در پشت صحنه هم  عاشق همدیگر شدند. اما استون و اندرو گارفیلد عاشقانه ای داشتند که فقط در هالیوود می شد ساخت.

این زوج هالیوودی به مدت چهار سال در پشت صحنه با هم قرار عاشقانه می گذاشتند و در طی آن فیلم دیگری از مرد عنکبوتی را با هم فیلمبرداری کردند و عاشقانه خود را به سراسر جهان نشان دادند. هرچند در نهایت آنها از آن زمان جدا شده‌اند و مستقل به زندگی خود ادامه داده‌اند. استون اکنون ازدواج کرده است و یک بچه دارد و گارفیلد اخیراً با مدل آلیسا میلر رابطه دارد آنها همچنان با هم دوست هستند و از بحث در مورد علاقه خود به یکدیگر خجالت نمی کشند.

در سال 2016، استون به Vogue گفت که گارفیلد “کسی است که هنوز هم خیلی دوستش دارم. گارفیلد سال بعد این احساس را تکرار کرد و به Vanity Fair گفت: “عشق و احترام بسیار زیادی بین ما وجود دارد. من بزرگترین طرفدار او به عنوان یک هنرمند هستم.” در سال‌های پس از جدایی آن‌ها این زوج در حال تشویق یکدیگر در رویدادهای پر ستاره هالیوود دیده شده‌اند.

بلیک لایولی (Blake Lively) و پن بادگلی (Penn Badgley) در فیلم (Gossip Girl)

بلیک لایولی و پن بادگلی
بلیک لایولی (Blake Lively) و پن بادگلی (Penn Badgley)

هیچ چیز مانع از آن نشد که بلیک لایولی و پن بادگلی بتوانند بازیگران را از پخش رابطه عاشقانه خود در سراسر نیویورک، هنگام فیلمبرداری Gossip Girl بازدارند. لایولی بعداً اعتراف کرد که خطوط بین داستان و واقعیت مبهم شده است. او در سال 2017 به Vanity Fair گفت: «اگر من و پن در حال قدم زدن در خیابان بودیم و کسی از ما عکس می گرفت، بینندگان عکس نمی‌دانستند که این یک عکس پاپاراتزی است یا یک عکس از نمایش درون فیلم می باشد.»

بلیک لایولی (Blake Lively) و  رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در فیلم (Green Lantern)

بلیک لایولی و رایان رینولدز
بلیک لایولی (Blake Lively) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds)

یکی از زوج‌های خارج از صحنه فیلمبرداری هالیوود که عشقشان تاکنون دوام آورده است، بلیک لایولی و شوهر فوق ‌ستاره‌اش رایان رینولدز است. طعنه آمیز به نظر می رسد که عاشقانه این دو در صحنه فیلمبرداری فیلم ابرقهرمانی ناموفق تجاری گرین لنترن (Green Lantern) اتفاق بیوفتد. در واقع آن ها تا سال بعد، زمانی که رینولدز طلاق خود را از اسکارلت جوهانسون قطعی کرد، با هم ملاقات نکردند. از آن زمان، همه چیز برای رینولدز بهتر و بهتر شده است. نه تنها رابطه عاشقانه این زوج منجر به ازدواج و دو دختر شد، بلکه رینولدز با ایفای نقش خود به عنوان یک ابرقهرمان دیگر در فیلم ددپول به وضوح در هالیوود درخشید.

زندایا (Zendaya) و تام هالند (Tom Holland) در فیلم مرد عنکبوتی (Spider-Man)

زندایا و تام هالند
زندایا (Zendaya) و تام هالند (Tom Holland)

زندایا و تام هالند از سال 2017، زمانی که طرفداران برای اولین بار در تور مطبوعاتی مرد عنکبوتی متوجه ترکیب غیرقابل انکار این زوج عاشق هالیوودی شدند از آن زمان حدس هایی زده شد که آن ها همیشه با هم در ارتباط بوده اند. اکنون، در سال 2022، به نظر می رسد که رابطه آنها محکم است.

زوئی سالدانا (Zoe Saldana) و بردلی کوپر (Bradley Cooper) در فیلم کلمات (The Words)

زوئی سالدانا و بردلی کوپر
زوئی سالدانا (Zoe Saldana) و بردلی کوپر (Bradley Cooper)

حتما بخوانید: اوا گرین، دواین جانسون راک

حتما بخوانید: فیلم های عاشقانه ۲۰۲۳

زویی سالدانا و بردلی کوپر هر دو در فیلم نگهبانان کهکشان هنرنمایی کردند، اما این دو در واقع چند سال قبل از نمایش این فیلم توسط شرکت مارول با هم قرار عاشقانه می‌گذاشتند. در سال 2011، در حین فیلمبرداری The Words، آن‌ها کمی خودنمایی کردند. البته رابطه ی عاشقانه ی این زوج هالیوودی خیلی جدی نبود چون در واقع چند ماه پس از جدایی از بردلی کوپر، سالدانا با هنرمند دیگری به نام مارکو پرگو ازدواج کرد.

منابع:

  1. www.glamour.com
  2. www.elle.com
  3. www.boredpanda.com
  4. www.brides.com
  5. www.brain-sharper.com